آغاز ثبت نام دومین دوره مسابقات بنیاد ملی نخبگان، ره نشان

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، ثبت نام دومین دوره مسابقات ملی ره نشان، ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقه مند به انجام پروژه های شرکت های دانش بنیان و صنعتی، آغاز شد.

آغاز ثبت نام دومین دوره مسابقات بنیاد ملی نخبگان، ره نشان

به گزارش گروه علم و پیشرفت وبلاگ آموزش شبکه، مسابقات ملی ره نشان با حمایت بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با هدف شناسایی دانشجویان مستعد، آشناسازی دانشجویان وفارغ التحصیلان با مسائل و چالش های کشور، تشکیل هسته های دانش بنیان، توانمندسازی آنان و اتصال به مراکز فناوری و صنعتی کشور برگزار می گردد.

در نخستین دوره این مسابقات 4500 نفر از دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور شرکت نمودند که به انجام 56 پروژه تعریف شده از سوی مجموعه های دانش بنیان و صنعتی در بازه زمانی 5 ماهه پرداختند، که در نهایت تیم های برتر علاوه بر بهره مندی از جوایز مادی و معنوی، جهت همکاری بلندمدت با شرکت تعریف کننده پروژه، معرفی شدند.

در دومین دوره این مسابقات، شرکت های فناور و صنعتی در پنج حوزه سلامت، حمل و نقل، مواد و معدن، هوشمندسازی و انرژی اقدام به تعریف پروژه نموده اند تا شرکت کنندگان ضمن ارزیابی اولیه و تیم سازی، وارد فاز حل مسئله و انجام این پروژه ها شوند.

این دوره از مسابقات از پاییز سال جاری تا انتها سال با شعار خودتو دست کم نگیر، دست به کار شو برگزار خواهد شد.

شرکت در کارگاه های آموزش عمومی و تخصصی، کسب تجربه انجام پروژه های واقعی با کمک راهبران متخصص شرکت و تیم سازی از مزایای اصلی شرکت در این مسابقه می باشد.

تیم های برگزیده این مسابقات علاوه بر امتیاز نخبگی و جوایز نقدی، از مزایای طرح های شهید احمدی روشن و شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان بهره مند خواهند شد.

ثبت این دوره از مسابقات تا 4 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت رسمی ره نشان به آدرس Rahneshan.ir مراجعه نمایید.

منبع: خبرگزاری فارس

به "آغاز ثبت نام دومین دوره مسابقات بنیاد ملی نخبگان، ره نشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ثبت نام دومین دوره مسابقات بنیاد ملی نخبگان، ره نشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید