کلیات بودجه بعد از وصول، در صحن آنالیز و به کمیسیون تلفیق ارجاع می گردد

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، تهران (پانا)- سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت کلیات لایحه بودجه 1400 بعد از دریافت، در صحن آنالیز و در صورت تصویب برای رسیدگی به جزییات و موارد اصلاحی دولت، به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع می گردد.

کلیات بودجه بعد از وصول، در صحن آنالیز و به کمیسیون تلفیق ارجاع می گردد

به گزارش خانه ملت، محمدحسین فرهنگی روز یکشنبه با اشاره به نشست هیات رییسه مجلس درباره لایحه بودجه1400 اظهار کرد: بعد از وصول لایحه دولت در مجلس ابتدا کلیات در صحن آنالیز و سپس برای رسیدگی به جزییات، تغییرات و موارد اصلاحی دولت، به کمیسیون تلفیق بودجه 1400 ارجاع می گردد.

فرهنگی توضیح داد: در صورت تصویب کلیات، لایحه بودجه 1400 بعد از آنالیز جزییات آن در تلفیق، در صحن مورد رسیدگی قرار می گیرد.

وی یادآور شد: در صورتی که تغییرات لایحه بودجه محدود باشد، کمیسیون تلفیق زمان کمتری را صرف آنالیز اصلاحات دولت خواهد نمود البته با توجه به اینکه آنالیز کلیات لایحه در کمیسیون تلفیق منتفی می گردد لذا زودتر از سقفی که در قانون پیش بینی شده امکان ارائه لایحه از کمیسیون تلفیق بودجه به صحن وجود دارد.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: براساس اخبار واصله لایحه بودجه 1400 امروز در جلسه هیات وزیران آنالیز می گردد.

به گفته فرهنگی طرح شفافیت آرای نمایندگان در نشست هفته جاری مجلس آنالیز خواهد شد. در صورت تصویب کلیات تمام یا بعضی مواد به کمیسیون ارجاع می گردد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس همچنین گفت: در نشست امروز طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده که اختلاف نظر در ارتباط با اجرای آزمایشی آن وجود داشت، مورد بحث نهاده شد و مقرر شد مطابق آیین نامه داخلی مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "کلیات بودجه بعد از وصول، در صحن آنالیز و به کمیسیون تلفیق ارجاع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلیات بودجه بعد از وصول، در صحن آنالیز و به کمیسیون تلفیق ارجاع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید