رزم حسینی: پیشنهادات تامین اجتماعی برای بهبود فضای فراوری راهگشا است

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن قدردانی از کوشش های معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در زمینه یاری به حل وفصل مسائل واحدهای فراوریی، پیشنهادات این سازمان را برای بهبود فضای فراوری و سرمایه گذاری، در دبیرخانه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری و کوشش در جهت اجرای مصوبات راهگشا برشمرد.

رزم حسینی: پیشنهادات تامین اجتماعی برای بهبود فضای فراوری راهگشا است

به گزارش سازمان تامین اجتماعی، در نامه علیرضا رزم حسینی به مهرداد قریب نوشت: گرچه ایران اسلامی در سال 1399 با چالش نفس گیر شیوع بیماری کرونا و جنگ ظالمانه نظام سلطه در حوزه اقتصاد روبرو بود، ولی علیرغم همه سختی ها و تلخی ها، نتایج درخشانی در پی داشت که از جمله آنها اثبات اتکا به توان داخلی، ضرورت نگاه ویژه به بخش فراوری و توجه به ظرفیت بالای فراوریکنندگان میهن عزیزمان بود. در این راستا پرفراز و نشیب، خشنودی فعالین مالی، کارگران و شاغلین بخش فراوری، پاداش گرانسنگی برای کوشش های خالصانه مجاهدین این عرصه بوده و ان شاالله رضایت حق تعالی را نیز در پی خواهد داشت.

وی اضافه کرد: ضمن قدردانی از همکاری و کوشش صادقانه و دلسوزانه جنابعالی برای یاری به حل و فصل مسائل واحدهای فراوریی و ارائه پیشنهادات راهگشا برای بهبود فضای فراوری و سرمایه گذاری، در دبیرخانه ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری و کوشش در جهت اجرای مصوبات، امیدوارم با لطف الهی وعنایت ائمه اطهار(علیه السلام) این همکاری موثر تا سرمنزل مقصود ادامه داشته باشد. موفقیت و سلامتی روزافزون شما را ذیل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) از خداوند متعال خواستارم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "رزم حسینی: پیشنهادات تامین اجتماعی برای بهبود فضای فراوری راهگشا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزم حسینی: پیشنهادات تامین اجتماعی برای بهبود فضای فراوری راهگشا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید