مدیریت شهری اعتبار لازم برای حل چالش های ترافیکی را ندارد

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، تهران (پانا) - یک عضو شورای شهر تهران بیان کرد که پیشنهاد های پلیس راهور برای کاهش ترافیک تهران، پیشنهاد های درستی بود اما مدیریت شهری اعتبارات لازم برای حل این چالش ها در مدت زمان کوتاه را ندارد.

مدیریت شهری اعتبار لازم برای حل چالش های ترافیکی را ندارد

علی اصغر قائمی در گفت وگو با پانا در مورد پیشنهاد های پلیس راهور برای کاهش ترافیک مرکز از جمله افزایش دوربین های نظارتی و از بن بست خارج شدن بزرگراه های شهری و اصلاح هندسی معابر که در مسئولیت مدیریت شهری است، گفت: هر سه موضوعی که از سوی پلیس مطرح شد، پیشنهادهای درستی بود که برای تحقق احتیاج به منابع کافی دارد. در لایحه بودجه 1401 شهرداری به این موضوعات اشاراتی شده اما کفاف این که این چالش ها را در سال 1401 رفع کند را نمی دهد.

وی ادامه داد: به گفته پلیس، تهران هزار و 213 دوربین ثبت تخلفات دارد که احتیاج به 6 هزار دوربین در این بخش است. هم چنین هزار و 554 دوربین نظارت تصویری در معابر تهران نصب است که احتیاج به 3 هزار و 500 دوربین وجود دارد که آمار درستی است اما توان اقتصادی مدیریت شهری برای انجام تمام و کمال آن در مدت کوتاه کافی نیست.

قائمی با اشاره به پروژه های بزرگراهی تهران گفت: اتمام دو بزرگراه شوشتری و بروجردی احتیاج به اعتبارات سنگین دارد که در جلساتی که با معاون فنی و عمرانی شهردار تهران داشتیم در صورت تأمین منابع، تکمیل همین دو بزرگراه به سه سال و نیم زمان احتیاج است.

وی تأکید کرد: کشور با محدودیت منابع روبه رو است که مدیریت شهری تهران هم از این قاعده مستثنی نیست و امیدواریم افزایش 51 درصدی درآمدهای شهرداری محقق گردد تا صرف هزینه های اولویت دار شهر گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مدیریت شهری اعتبار لازم برای حل چالش های ترافیکی را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت شهری اعتبار لازم برای حل چالش های ترافیکی را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید