پلی آف لیگ NBA، پیروزی لیکرز با 62 امتیاز جیمز و دیویس، میلواکی از سد میامی گذشت

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز در بازی دوم نیمه نهایی کنفرانس غرب لیگ NBA پیروز به شکست دادن هیوستون راکتس شد.

پلی آف لیگ NBA، پیروزی لیکرز با 62 امتیاز جیمز و دیویس، میلواکی از سد میامی گذشت

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، تیم لس آنجلس لیکرز در دومین بازی نیمه نهایی کنفرانس غرب لیگ اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا، پیروز به شکست هیوستون راکتس شد. لیکرز در کوارترهای اول و چهارم 38 بر 20 و 27 بر 17 برنده شد و کوارتر سوم را 23 بر41 واگذار کرد. کوارتر دوم هم 31 بر 31 مساوی تمام شد.

آنتونی دیویس در این بازی 34 امتیاز و 10 ریباند و لبران جیمز 28 امتیاز، 11 ریباند و 9 پاس گل داشتند. راجون راندو، گارد رأس باتجربه لیکرز هم پس از مدت ها دوری از میادین به خاطر مصدومیت، 29 دقیقه برای تیمش بازی کرد و 10 امتیاز و 9 پاس گل داشت. برای هیوستون هم جیمز هاردن 27 و اریک گوردون 24 امتیاز کسب کردند.

در بازی دیگر مرحله نیمه نهایی کنفرانس شرق، میلواکی باکس پس از 3 شکست متوالی مقابل میامی هیت در بازی چهارم با 3 امتیاز اختلاف، حریف خود را شکست داد. یانیس آنتتوکنمپو 19 امتیاز و کریس میدلتون 36 امتیاز، 8 ریباند و 8 پاس گل برای باکس داشتند. یانیس، ستاره یونانی باکس تنها 11 دقیقه برای تیمش بازی و به دلیل مصدومیت مچ پا، زمین مسابقه را ترک کرد. یانیس بلافاصله تحت درمان قرار گرفت ولی به گفته سرمربی تیم، شرایط او برای بازی پنجم هنوز تعیین نیست.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ به شرح زیر است:

میلواکی 118 - میامی 115، وقت اضافه نخست (3 بر یک به سود میامی)

هیوستون 109 - لیکرز 117 (یک بر یک)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پلی آف لیگ NBA، پیروزی لیکرز با 62 امتیاز جیمز و دیویس، میلواکی از سد میامی گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلی آف لیگ NBA، پیروزی لیکرز با 62 امتیاز جیمز و دیویس، میلواکی از سد میامی گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید