شوک لیست اسکوچیچ به فوتبال دوستان

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، این لیست که اولین لیست اعلام شده توسط دراگان اسکوچیچ از زمان حضورش در تیم ملی ایران است، نکات و غایبان سرشناس زیادی دارد و سوالات زیادی را در ذهن طرفداران فوتبال ایجاد کرده است.

شوک لیست اسکوچیچ به فوتبال دوستان

علیرضا بیرانوند، علیرضا جهانبخش، مرتضی پورعلی گنجی و وریا غفوری، 4 نفر از این بازیکنان هستند که در همه اردو های قبلی عادت داشتیم آن ها را ببینیم، اما این بار خبری از اسم شان نیست. دلیل غیبت این 4 ستاره مصدومیتی است که از ناحیه همسترینگ برایشان پیش آمده. بیرانوند در بلژیک، جهانبخش در انگلیس، پورعلی گنجی در چین و غفوری در استقلال دچار مصدومیت همسترینگ شدند. با این حال لیست اعلام شده غایبان سرشناس دیگری نیز دارد. روزبه چشمی می توانست در غیاب پورعلی گنجی مصدوم یکی از نفرات دعوت شده باشد، اما اسکوچیچ چنین نظری ندارد. همچنین رامین رضاییان که مرد مورد اعتماد کارلوس کی روش و مارک ویلموتس بود، جایی در ترکیب تیم ملی با نظر مربی کروات ندارد.

در خط هافبک هم 2 چهره ویژه و باتجربه که همواره عادت داشتیم در لیست تیم ملی حضور داشته باشند، جایی در ذهن اسکوچیچ ندارند. مسعود شجاعی و اشکان دژاگه 2 کاپیتان تیم ملی و تراکتور که پای ثابت اردو های تیم ملی بوده اند، حالا در تفکرات اسکوچیچ نقش نبسته اند و این مربی 2 کاپیتان یوز های ایرانی را کنار گذاشته تا در غیاب آن ها احسان حاج صفی بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر دست ببندد. همچنین غیبت سعید عزت اللهی هافبک دفاعی توانمند و لژیونر فوتبال ایران که طی سال های گذشته در مرکز خط هافبک بازی های درخشانی داشته نیز از عجایب است. کریم انصاری فرد دیگر ستاره ای است که به نظر می رسد جایش در تیم ملی خالی باشد. گفتی است سردار آزمون، مهدی طارمی، امیر عابدزاده و مهدی ترابی، 4 لژیونر دعوت شده به اردوی تیم ملی شب گذشته وارد تهران شدند.

منبع: خراسان

منبع: فرارو

به "شوک لیست اسکوچیچ به فوتبال دوستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک لیست اسکوچیچ به فوتبال دوستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید