رونالدو به دنبال بازگشت به رئال

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، روزنامه معتبر ایتالیایی مدعی شد که کریستیانو رونالدو با توجه به شرایط بدی که در یوونتوس دارد در اندیشه بازگشت به رئال مادرید است.

رونالدو به دنبال بازگشت به رئال

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه و به نقل از کالچیو میرکاتو، کریستیانو رونالدو روزهای سختی را با پیراهن یوونتوس پشت سر می گذارد. این فوق ستاره پرتغالی در فصل جاری عملکرد خوبی در بیانکونریها نداشته است. ساری در دو ملاقات اخیر این بازیکن را تعویض نموده است که این نشان می دهد که اعتماد زیادی به او ندارد.

رونالدو اصلا عادت به تعویض شدن ندارد و همیشه حتی اگر آماده هم نباشد دوست دارد که 90 دقیقه در میدان حضور داشته باشد. سرمربی یوونتوس در دقیقه 55 ملاقات اخیر یووه برابر میلان تصمیم گرفت که رونالدو را تعویض کند که این تیم او به شدت این بازیکن را عصبانی کرد و حتی بعد از تعویض استادیوم را ترک و به ساری هم توهین کرد.

روزنامه کالچیو میرکاتو ایتالیا تاکید نمود که رابطه رونالدو و ساری خوب نیست و این به وضوح نمایان است و همین باعث شده تا رونالدو به دنبال ترک یوونتوس باشد.

به نوشته این روزنامه ایتالیایی رونالدو با توجه به شرایطی که در یوونتوس دارد به جدایی فکر می نماید و اگر سران رئال مادرید دوست داشته باشند که بار دیگر او را در ترکیب خود ببیند به اسپانیا بازخواهد گشت.

رونالدو در رئال مادرید بازی های درخشانی را به نمایش گذاشت و 9 فصل برای این تیم بازی کرد که نتیجه آن 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و 4 توپ طلا بود. او تابستان دو سال پیش تصمیم گرفت که رئال را ترک کند و راهی یوونتوس گردد اما این جدایی نه به سود رئال مادرید بوده است و نه یوونتوس.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رونالدو به دنبال بازگشت به رئال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو به دنبال بازگشت به رئال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید