دعوت انتاریو از 21 کارآفرین در جدیدترین پذیرش

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، برنامه مهاجرت استانی انتاریو در 26 آگوست پذیرشی تازه برگزار نموده و برای 21 کارآفرین دعوتنامه صادر نموده است. متقاضیانی که امتیاز Expression of Interest (EOI) خود را بین 22 نوامبر 2019 و 21 آگوست 2020 دریافت نموده بودند در این پذیرش انتخاب شدند. حداقل امتیاز EOI متقاضیان نیز 144 تا 200 بوده است. این چهارمین پذیرش از نوع خود در سال 2020 است که مجموع تعداد کارآفرین منتخب را به 91 می رساند.

دعوت انتاریو از 21 کارآفرین در جدیدترین پذیرش

یکی از شرایط مهاجرت به انتاریو به وسیله کارآفرینی به این بستگی دارد که کسب و کار در کجای انتاریو راه اندازی و اداره گردد. اخیرا شرط حداقل سرمایه شخصی و الزامات سرمایه گذاری کاهش پیدا نموده است. حداقل سرمایه و ثروت شخصی برای کسب و کار پیشنهادی در منطقه تورنتوی بزرگ هم اکنون 800 هزار دلار کاناداست در حالی که پیش از این 1.5 میلیون دلار بود؛ هم چنین قبلا شرط سرمایه گذاری 1 میلیون دلاری بود که هم اکنون به 600 هزار دلار کاهش پیدا نموده است.

کارآفرینانی که قصد دارند در خارج از منطقه تورنتوی بزرگ کسب و کار راه اندازی کنند حداقل باید 400 هزار دلار از 800 هزار دلار سرمایه شخصی را داشته باشند. بعلاوه اکنون حداقل باید 200 هزار دلار از 500 هزار دلار را سرمایه گذاری کنند. متقاضیان بعلاوه می بایست ظرف 60 ماه اخیر 21 ماه سابقه به عنوان مدیریت ارشد یا مالک کسب و کار داشته باشند. قبلا متقاضیان می بایست 36 ماه سابقه می داشتند.

حداقل شرایط برای مهاجرت به انتاریو به وسیله کارآفرینی

جهت مهاجرتی کارآفرینی برای جذب افرادی تهیه شده است که می خواهند در انتاریو کسب و کاری نو راه اندازی کنند و یا کسب و کاری فعال را خریداری کنند. متقاضیان واجدشرایط ویزای کار موقت همراه با توصیه نامه ای برای راه اندازی کسب و کارشان در انتاریو دریافت می کنند. توصیه نامه بر مبنای توافقنامه عملکرد است و اگر کارآفرین با شروط مرتبط با اشتغالزایی و سرمایه گذاری مندرج در توافقنامه را رعایت کند این شانس را دارد که برای اقامت دائم کانادا انتخاب گردد.

بعلاوه لازم به ذکر است کارآفرینان بپس از راه اندازی کسب و کار و رعایت مفاد توافقنامه باید حداقل شرایط زیر را دارا باشند:

  • تسلط بر یکی از زبان های رسمی کانادا (انگلیسی یا فرانسه) در حد CLB 4؛
  • حضور فیزیکی در انتاریو به مدت 9 ماه از سال یا 75 درصد زمانی که به راه اندازی کسب و کار در انتاریو مشغول هستند (این شرط در توافقنامه ذکر شده است)؛
  • کارآفرینان باید در مدیریت فعالیت های روزمره کسب و کار حضور فعال داشته باشند.

متقاضیان بعلاوه باید ظرف 20 ماه پس از ورود به انتاریو سایر شرایط توافقنامه عملکرد را هم رعایت کنند: از جمله اطلاعات ارائه شده در EOI و برنامه کسب و کار یا Business Plan.

منبع: ویزا موندیال

به "دعوت انتاریو از 21 کارآفرین در جدیدترین پذیرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت انتاریو از 21 کارآفرین در جدیدترین پذیرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید