خبرنگاران مرگ زن گرمساری در برخورد با قطار و شناسایی جاعل افغان پس از 12 سال

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، سمنان- خبرنگاران- مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان از مرگ زن جوان 28 ساله در برخورد با قطار در گرمسار و شناسایی یک جاعل افغان پس از 12 سال در سمنان به رسانه ها خبر داد.

خبرنگاران مرگ زن گرمساری در برخورد با قطار و شناسایی جاعل افغان پس از 12 سال

به گزارش روز یکشنبه این مرکز، فرمانده انتظامی گرمسار درباره حادثه قطار در این شهرستان گفت : ساعت 2 و 18 دقیقه بامداد روز گذشته خبری مبنی بر برخورد یک قطار مسافربری با عابر پیاده در حوالی منطقه کرند شهرستان گرمسار به سامانه پلیسی 110 اعلام شد.

سرهنگ حسینعلی عرب به اعزام فوری ماموران انتظامی به محل حادثه اشاره کرد و گفت: در بررسی های اجرا شده معین شد قطار مسافربری رشت- مشهد با خانمی 28 ساله برخورد کرده و سبب مرگ در دم وی شده است.

وی با بیان اینکه پس از هماهنگی های لازم قضایی جسد متوفی به سردخانه منتقل شد افزود : علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان امر در حال بررسی است.

دست جاعل افغان پس از 12 سال رو شد

رییس پلیس آگاهی استان سمنان نیز گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر جعل و سوء استفاده از مدارک هویتی از سوی یک فرد غیرایرانی، بلافاصله اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس آغاز شد.

سرهنگ رضا بینقی ادامه داد: تیم تحقیقاتی کارآگاهان پلیس آگاهی در بررسی های اولیه دریافتند متهم یک تبعه افغان است که با جعل اسناد هویتی خود شامل شناسنامه و کارت ملی اقدام به افتتاح حساب ، ثبت نام سیمکارت تلفن همراه و تکمیل سوابق بیمه ای در چند شرکت تولیدی در شهرستان سمنان کرده است.

وی با اشاره به بررسی های تخصصی و پیگیرانه ماموران انتظامی گفت: در نهایت جاعل 38 ساله که مشغول کار در یکی از شرکت های تولیدی در سمنان بود شناسایی و دستگیرشد و در بازپرسی های خود اعتراف کرد 12 سال پیش وارد کشور شده و با همکاری فرد دیگری اقدام به جعل مدارک هویتی کرده است.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان سمنان از تکمیل پرونده و تحویل این فرد به محکمه قضایی خبر داد و گفت: تمام اقدامات قانونی برای مسدود کردن حساب های بانکی سوابق بیمه ای و سیم کارت های وی و همچنین دستگیری متهم ردیف دوم این پرونده اجرا شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مرگ زن گرمساری در برخورد با قطار و شناسایی جاعل افغان پس از 12 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرگ زن گرمساری در برخورد با قطار و شناسایی جاعل افغان پس از 12 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید