خبرنگاران رییس بهداشت کاشان: شرایط کارگران دچار مسمومیت سایپا تحت کنترل است

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، کاشان- خبرنگاران- رییس مرکز بهداشت کاشان گفت: شرایط چند نفر از کارگران شرکت سایپا سیتروئن که دارای علایم مسمومیت بودند، کنترل شد و جای هیج گونه نگرانی نیست.

خبرنگاران رییس بهداشت کاشان: شرایط کارگران دچار مسمومیت سایپا تحت کنترل است

مسعود دهقانی روز یکشنبه در گفت و گو با وبلاگ آموزش شبکه اظهارداشت: بیش از 100 نفر از کارکنان شرکت سایپا با این بیماری روبرو شده اند، این مهم بیانگر آن است که مسمومیت غذایی درصد قابل توجهی از افراد را درگیر کرده است.

وی تاکید کرد: شرایط و بررسی اولیه بیماران این شرکت، بیانگر مسمومیت غذایی بود اما هنوز جواب آزمایش ها و بررسی ها تکمیل نیست.

رییس مرکز بهداشت شهرستان کاشان اضافه کرد: امروز یک تیم پزشکی برای بررسی بیشتر این بیماری به شرکت سایپا سیتروئن اعزام شد که با همکاری این شرکت شرایط بیماران در حال بررسی است.

وی شرح داد: نمی توان در حاضر حاضر رقم دقیقی گفت، چون برخی افراد بستری یا کسی که به دل درد گرفتار شده و یا سرم تزریق کرده را نمی توان جزو این آمار برشمرد.

دهقانی اضافه کرد: مدیریت سایپا سیتروئن نیز ضمن اشراف کامل، همکاری خوبی در این زمینه داشت و دانشگاه علوم پزشکی هم کمک به این بیماران را وظیفه خود می داند.

شرکت سایپا سیتروئن با مساحت 318 هکتار به عنوان یکی از وسیع ترین مجموعه های صنعت خودروسازی کشور، سال 87 در کیلومتر 14 جاده کاشان- اردستان با حدود سه هزار نفر نیروی انسانی راه اندازی شده است.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر 368 هزار نفر، در فاصله نزدیک به 200 کیلومتری شمال اصفهان قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رییس بهداشت کاشان: شرایط کارگران دچار مسمومیت سایپا تحت کنترل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رییس بهداشت کاشان: شرایط کارگران دچار مسمومیت سایپا تحت کنترل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید