جزئیات قرنطینه دریانوردان هندی مبتلا به کرونا در 70 کیلومتری بندر امام

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: دیروز یک فروند کشتی از مبدأ اروپا و با خدمه هندی از نظر کرونا کنترل شد و 4 نفر از خدمه آن با تست مثبت شناسایی شدند، بنابراین کشتی مذکور در فاصله 70 کیلومتری از مجتمع بندری امام خمینی به طور کامل قرنطینه شد.

جزئیات قرنطینه دریانوردان هندی مبتلا به کرونا در 70 کیلومتری بندر امام

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عادل دریس بیان نمود: همه کشتی های ورودی از مبدأ بنادر کشورهای هند و برزیل و یا کشتی هایی که دارای خدمه هندی یا برزیلی هستند، در بدو ورود به آب های استان خوزستان متوقف و توسط تیم های قرنطینه شبکه بهداشت و درمان شهرستان به وسیله انجام تست های دقیق کنترل می شوند تا از ورود هر نوع بیماری مسری به ویژه گونه جهش یافته ویروس کرونا جلوگیری گردد.

وی گفت: روز گذشته یک فروند کشتی از مبدأ اروپا و دارای خدمه هندی مورد کنترل نهاده شد و 4 نفر از خدمه آن با تست مثبت به ویروس کرونا شناسایی شدند.

دریس اضافه نمود: کشتی مذکور در فاصله 70 کیلومتری از مجتمع بندری به طور کامل قرنطینه شد تا پس از اجرای کامل شیوه نامه های بهداشتی و اطمینان از سلامتی بیماران و دیگر خدمه کشتی توسط تیم قرنطینه شبکه بهداشت و درمان، مجوز ورود به بندر صادر گردد.

مدیر منطقه ویژه مالی بندر امام خمینی (ره) با تأکید بر اجرای اصول شیوه نامه های بهداشتی در برخورد با موارد مشکوک بیان نمود: تردد خدمه کشتی به اسکله و همچنین تردد عوامل تخلیه و بارگیری به کشتی ممنوع است.

منبع: جام جم آنلاین

به "جزئیات قرنطینه دریانوردان هندی مبتلا به کرونا در 70 کیلومتری بندر امام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات قرنطینه دریانوردان هندی مبتلا به کرونا در 70 کیلومتری بندر امام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید