تنها یک استقلالی در لیست اسکوچیچ

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، دراگان اسکوچیچ که به همراه دستیارانش مسابقات لیگ برتر را همانند لژیونرها زیر نظر دارند، در اردوی پیش رو که از فردا در کمپ تیم های ملی برپا می گردد تنها یک بازیکن از استقلال انتخاب نموده و تنها مهدی قایدی از بین شاگردان فرهاد مجیدی انتخاب شده است.

تنها یک استقلالی در لیست اسکوچیچ

در لیست جدید برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران تنها یک بازیکن از استقلال تهران حضور دارد.

به گزارش ایلنا، لیست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای سفر به بحرین امشب اعلام می گردد و طبق شنیده های خبرنگار ما تنها نام یک بازیکن از استقلال در این لیست قرار گرفته است.

دراگان اسکوچیچ که به همراه دستیارانش مسابقات لیگ برتر را همانند لژیونرها زیر نظر دارند، در اردوی پیش رو که از فردا در کمپ تیم های ملی برپا می گردد تنها یک بازیکن از استقلال انتخاب نموده و تنها مهدی قایدی از بین شاگردان فرهاد مجیدی انتخاب شده است.

اسکوچیچ برای این اردو در حالی تنها قایدی را فراخوانده که در اردوی فروردین ماه عارف غلامی و محمدرشید مظاهری هم برای بازی با سوریه در دسترس کادرفنی تیم ملی بودند.

یکی از بازیکنان مورد توجه استقلال در بازی های گذشته این تیم فرشید اسماعیلی بوده که پیش بینی می شد کادرفنی برای اردوی جدید او را دعوت نمایند که در لیست نام او حضور ندارد.

منبع: عصر ایران

به "تنها یک استقلالی در لیست اسکوچیچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنها یک استقلالی در لیست اسکوچیچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید