تام هالند جا پای فرد آستر می گذارد

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، تام هالند تایید کرد که در نقش فرد آستر در فیلم زندگینامه ای از این بازیگر مطرح دوران کلاسیک ظاهر می گردد.

تام هالند جا پای فرد آستر می گذارد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آموزش شبکه به نقل از ورایتی، تام هالند بازیگر اسپایدرمن به نظر می رسد باید لباس های پرواز را عوض کند و به جای آن کفش های پایکوبی به پا کند.

بازیگر 25 ساله فیلم های ابرقهرمانی دیروز به صورت رسمی تایید کرد که در نقش فرد آستر بازیگر، پایکوبینده و خواننده افسانه ای ظاهر می گردد و در این فیلم زندگینامه ای سونی جلوی دوربین می رود.

امی پاسکال تهیه کننده نامزد اسکار به تازگی گفت از هالند برای بازی در نقش آستر دعوت نموده است، اما هالند در مصاحبه با آسوشیتدپرس تایید کرد هر چند این پروژه هنوز در مراحل اولیه است، اما او پا جای این هنرمند می گذارد.

وی اضافه کرد: فیلمنامه یک هفته پیش آماده شد، هنوز نخواندمش، چون هنوز آن را به من نداده اند.

هالند گفت پاسکال فیلمنامه را دریافت نموده و من قرار است در این نقش بازی کنم.

این بازیگر از سابقه مجری گری برخوردار است به همین علت خیلی جای شگفتی ندارد اگر او در نقش این خواننده و پایکوبینده بازی کند. ضمن اینکه وی حرفه بازیگری خود را در صحنه های نمایشی لندن با بازی در نقش اصلی نمایش موزیکال بیلی الیوت از سال 2008 تا 2010 شروع نموده است.

پایکوبی پای فرد آستر در جهان مشهور است و وی به عنوان یکی از بزرگ ترین پایکوبیندگان تمام دوران شناخته می گردد. وی بازیگر بیش از 30 فیلم موزیکال بود و علاوه بر آن در برادوی و وست اند لندن در طول هفت دهه فعالیت حرفه ای خود بار ها بازی کرد.

این تنها پروژه ای نیست که قرار است با تمرکز بر فرد آستر ساخته گردد و جیمی بل در آینده در فیلمی از آمازون قرار است در نقش آستر ظاهر گردد. در این فیلم مارگارت کوالی در نقش جینجر راجرز جلوی دوربین می رود.

هالند پیش از آنکه در نقش آستر ظاهر گردد برای آخرین بار در نقش پیتر پارکر دیده می گردد و لباس اسپایدرمن را به تن می نماید. این هفتمین حضور وی در نقش ابرقهرمان پرفروش سینما در فیلم راهی به خانه نیست از 17 دسامبر راهی سینما ها می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تام هالند جا پای فرد آستر می گذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تام هالند جا پای فرد آستر می گذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید