اولیایی منش: 99 درصد مردم جنوب تهران دوز اول واکسن کرونا را دریافت نموده اند

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، معاون بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران گفت: آمار واکسیناسیون در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جنوب شهر تهران، شهرری و اسلامشهر بسیار قابل توجه است.

اولیایی منش: 99 درصد مردم جنوب تهران دوز اول واکسن کرونا را دریافت نموده اند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آموزش شبکه، معاون بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران گفت: بعد از ورود سویه امیکرون بعضی از محدودیت ها را ستاد ملی کرونا اعمال نموده است که به طوری که دانشگاه ها و مدارس تعطیل شده اند، اما ما منتظر هستیم تا رفتار ویروس کرونا را ببینیم که به چه صورت عمل می نماید، متاسفانه هنوز رعایت شیوه نامه ها پایین است و کمتر از 50 درصد مردم از ماسک استفاده می نمایند.

به گفته این مقام مسئول، واکسیناسیون در ماه های اخیر اجرا شده است. ایمنی دو دوز واکسن ایمنی بالایی است با وجود این تزریق واکسن دوز سوم، هرچه سریعتر باید انجام گردد. طبق آمار حدود 12 تا 13 درصد واکسن دوز سوم را تزریق نموده اند.

اولیایی منش ادامه داد: در حوزه دانشگاه علوم پزشکی تهران شامل جنوب شهر تهران، شهرری، اسلامشهر و محروم ترین نقاط 99 درصد دوز اول و 89 درصد دوز دوم را دریافت نموده اند. در دوز اول بیش از 10 درصد از میانه کشوری بالاتر هستیم.

معاون بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونای استان تهران گفت: افرادی که سه تا چهار ماه از تزریق دوز دوم آن ها گذشته، می توانند برای تزریق دوز سوم اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اولیایی منش: 99 درصد مردم جنوب تهران دوز اول واکسن کرونا را دریافت نموده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولیایی منش: 99 درصد مردم جنوب تهران دوز اول واکسن کرونا را دریافت نموده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید