تشکیل کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، رئیس فدراسیون والیبال از تشکیل کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی اطلاع داد.

تشکیل کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی در سرانجام نشست هیئت رئیسه فدراسیون درباره مباحث مطرح شده در این نشست گفت: فدراسیون والیبال برنامه های نیمه دوم سال خود را برای برگزاری لیگ ها و مسابقات قهرمانی کشور در دو گروه مردان و بانوان تدوین نموده است.

وی در تشریح اقدامات اجرا شده برای مسابقات والیبال داخلی، گفت: پروتکلی را برای برگزاری مسابقات با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی آماده کردیم و به وسیله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح کردیم و تصویب شد مسابقات والیبال با رعایت این پروتکل ها برگزار گردد.

رئیس فدراسیون والیبال با یادآوری اینکه در 6 ماه گذشته فعالیت های والیبال متوقف شده بود، گفت: این فرایند اگر ادامه پیدا می کرد، بازیکنان والیبال ایران دچار افت شدیدی از نظر آمادگی جسمانی، فنی و روحی و روانی می شدند و این موضوع در سال منتهی به المپیک اصلا خوب نیست. کشورهای دیگر هم در حال تلاش برای آغاز مسابقات داخلی و آماده سازی بازیکنان برای حضور شایسته در رویدادهای مهم ورزشی پیش رو از جمله المپیک هستند.

داورزنی ادامه داد: بنابراین آغاز مسابقات داخلی اهمیت زیادی دارد و براساس برنامه ریزی ها، لیگ برتر مردان از 19 شهریور، لیگ دسته یک مردان از اوایل مهرماه و به تدریج دیگر لیگ ها و مسابقات در گروه مردان و بانوان آغاز خواهد شد.

وی با یادآوری این که والیبال ایران در 10 تا 15 سال گذشته آرمان و اهدافی داشته است، گفت: والیبال هیچ موقعی بدون آرمان نبوده و نخواهد بود. اگر روزی آرمان والیبال ایران قهرمانی آسیا و یا راه یابی به المپیک بود، در حال حاضر آرمان والیبال قرار دریافت در بین چهار تیم برتر المپیک است. این موضوع یکی از بحث هایی بود که در هیئت رئیسه مفصل درباره آن بحث شد.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید نمود: همه اعضای هیئت رئیسه فدراسیون والیبال به داشتن آرمان برای این رشته ورزشی اتفاق نظر داشتند تا برای رسیدن به آن، بجنگیم و تلاش کنیم. قرار دریافت در بین چهار تیم برتر المپیک، به نوعی آرمان مردم ایران نیز هست و همه افرادی که در والیبال کار می نمایند، باید این باور را داشته باشند تا تحقق یابد.

داورزنی تاکید نمود: من یقین دارم ملی پوشان والیبال نیز برای تحقق آرمان این رشته ورزشی ایران تلاش خواهند کرد. سخت است، اما اگر باور داشته باشیم، با تلاش و تلاش به آن خواهیم رسید.

وی ادامه داد: طبیعی است بر اساس این آرمان باید معین کنیم که با کدام مربی می توانیم به هدف خود دست یابیم. بنابراین هیئت رئیسه فدراسیون والیبال تصویب کرد که کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تشکیل گردد تا با استفاده از نظرات کارشناسان و پیشکسوتان، مربی مدنظر را انتخاب کنیم. انشاالله به زودی این کمیته تشکیل خواهد شد.

دومین نشست رسمی هیئت رئیسه فدراسیون والیبال در سال 99 امروز (چهارشنبه) به ریاست محمدرضا داورزنی برگزار گردید. در این نشست که به مدت چهار ساعت طول کشید، مهرداد هاشمی، فریبا محمدیان، ناصر میرفخرایی، محمود افشاردوست، وحید مرادی، میلاد تقوی، بهنام محمودی، مهناز شاددل، شهرام عظیمی، مهدی اسلامی، مصطفی کارخانه، هوشنگ عشایری و محمدجواد یزدان پناه اعضای هیئت رئیسه و کارشناسان دعوت شده حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تشکیل کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل کمیته فنی برای انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید