گزارش پزشکی قانونی راز قتل مرد معتاد را فاش کرد

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، گزارش کمیسیون هفت نفره سارمان پزشکی قانونی راز قتل مرد معتاد که در جریان درگیری با دو برادر به قتل رسیده بود را فاش کرد.

گزارش پزشکی قانونی راز قتل مرد معتاد را فاش کرد

به گزارش گروه حوادث وبلاگ آموزش شبکه از روزنامه جام جم، شامگاه سی ام مهر سال 97 مرد 27ساله ای در یکی از بیمارستان های تهران فوت شد.

آنالیز های پلیس نشان داد عابران او را که سر و صورتش زخمی بوده در پشت دیوار پایانه جنوب تهران یافتند و به بیمارستان انتقال دادند که در آنجا فوت شد.

تحقیقات پلیس نشان داد وی معتاد و فروشنده مواد بوده و همان شب با دو برادر معتاد درگیری داشته که آنها به عنوان مظنون تحت تعقیب نهاده شده و بازداشت شدند. آنها در تحقیقات دعوا و ضرب وجرح را قبول کردند اما منکر قتل وی شدند و گفتند قبل از ترک محل او زنده بوده است.

در ادامه دو برادر مظنون با سپردن وثیقه از زندان آزاد شدند. خانواده مقتول خواستند که کارشناسان هیات سه نفره پزشکی قانونی درباره مرگ او اعلام نظر نمایند که آنها گفتند مرد جوان بر اثر مصرف مواد فوت نموده که به این نظر اعتراض کردند و هیات پنج نفره پزشکی قانونی موضوع را آنالیز و نظر قبلی را تایید کرد. خانواده آن جوان دوباره به این نظریه اعتراض کردند و هیات هفت نفره پزشکی قانونی موضوع را آنالیز کرد و چند روز پیش نظر داد ضربه به سر مرد جوان علت اصلی مرگ او بوده و ماجرا یک جنایت است.

راز گشایی از قتل

با دستور محمدجواد شفیعی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران، تحقیقات ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران وارد فاز جنایی شد.

ماموران دست به تحقیقات دوباره زدند که معلوم شد ضربه به سر مقتول را برادر عظیم تر زده است. او تحت تعقیب نهاده شد و چند روز پیش بازداشت شد.

متهم به قتل دیروز برای تحقیقات به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و با ابراز پشیمانی از قتل دوستش گفت: متاهلم و سه فرزند دختر و پسر دارم. سال هاست انواع مواد را مصرف می کنم و با برادر معتادم مواد می فروختیم. مقتول هم دوست مان بود. روز حادثه بر سر پاتوق فروش مواد مخدر با برادر کوچکم درگیر شد. وقتی من به محل درگیری رسیدم، او با پخی قمه به سر برادرم ضربه می زد که من هم با آجر به سر او ضربه زدم.

بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام جم گفت: متهم به اتهام مباشرت در قتل عمدی بازداشت و روانه زندان شد تا به زودی صحنه جنایت را بازسازی کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "گزارش پزشکی قانونی راز قتل مرد معتاد را فاش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش پزشکی قانونی راز قتل مرد معتاد را فاش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید