کال آو دیوتی سال جاری Black Ops Cold War نام دارد

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، در حرکتی کاملا تازه، خبری با استناد به بسته های چیپس دوریتوس را گزارش می دهیم؛ بسته های چیپسی که قرار است با همکاری اکتیویژن، شامل کدهایی برای کال آو دیوتی بعدی باشند. روی این بسته های تبلیغاتی، نام بازی بعدی مجموعه کال آو دیوتی تمام و کمال آمده. شماره سال جاری این سری Call of Duty: Black Ops Cold War نام گرفته است.

کال آو دیوتی سال جاری Black Ops Cold War نام دارد

تصاویر مربوط به چیپس های دوریتوس، توسط وب سایت غیررسمی ModernWarzone منتشر شده است. این تصاویر به بسته های چیپس هایی اشاره دارند که قرار است در آینده برای تبلیغ کال آو دیوتی استفاده شوند. می توانیم به وضوح نام Call of Duty: Black Ops Cold War را روی تصاویر منتشر شده ببینیم.

هم چنین روی این بسته ها به تاریخ 5 اکتبر 2020 به عنوان زمان دقیق شروع این برنامه تبلیغاتی در بازی اشاره شده است. در نتیجه می توانیم انتظار داشته باشیم که Black Ops Cold War هم در همین زمان عرضه گردد.

خبرگزاری VGC پس از انتشار این تصاویر، نام Black Ops Cold War را برای کال آو دیوتی سال جاری تایید کرد. این خبرگزاری پیش از این گفته بود که اکتیویژن می خواهد کال آو دیوتی بعدی را در بازی Call of Duty: Warzone رونمایی کند. طبق این گزارش، مخاطب 60 میلیونی وارزون اکتیویژن را برانگیخته است تا از این بازی به عنوان یک پلتفرم تبلیغاتی عظیم برای کال آو دیوتی بعدی استفاده کند.

هم چنین ظاهرا قرار است که با شروع فصل بعدی Warzone و Modern Warfare هم چنین آیتم های مجموعه بازی های بلک آپس هم به این بازی ها اضافه شوند.

انتخاب نام Black Ops Cold War برای کال آو دیوتی بعدی، کاملا به این موضوع اشاره دارد که اکتیویژن نمی خواهد بی خیال استفاده از دو نام بلک آپس و مدرن وارفر گردد. نام Call of Duty: Cold War بدون شک زیباتر است و در عین حال هم بسیار بهتر به قصه اصلی بازی اشاره می نماید.

با این حال، کاملا از دیدگاه فروش منطقی است که اکتیویژن بخواهد نام بلک آپس و مدرن وارفر را روی هر بازی کال آو دیوتی قرار دهد. در نتیجه چندان خرده ای هم نمی توانیم به اکتیویژن بگیریم.

فصل پنجم وارزون و مدرن وارفر قرار است تا ده روز دیگر شروع گردد. می توانیم همان حوالی منتظر رونمایی Call of Duty: Black Ops Cold War باشیم.

منبع: Video Game Chronicles

منبع: دیجیکالا مگ

به "کال آو دیوتی سال جاری Black Ops Cold War نام دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کال آو دیوتی سال جاری Black Ops Cold War نام دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید