هدایای بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول برای دهه فجر اعلام شد

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بسته های اینترنت هدیه ای برای مشترکان دائمی و اعتباری خود در نظر گرفتند.

هدایای بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول برای دهه فجر اعلام شد

بسته های اینترنت هدیه همراه اول

همراه اول اعلام نموده تمامی مشترکان دائمی و اعتباری می توانند دو بسته اینترنت هفت روزه و بعلاوه بسته اینترنت یک روزه را با بیش از 43 درصد حجم اینترنت بیشتر که به شکل هدیه برای تمامی مشترکان لحاظ شده است، خریداری نمایند.

هر سه بسته در نظر گرفته شده از بامداد سه شنبه 12 بهمن ماه بر روی درگاه ستاره 100 ستاره 67 مربع جهت خریداری مشترکان فعال خواهند شد و تا آخرین دقایق ساعت 23 روز آدینه مورخ 22 بهمن ماه در دسترس خواهند بود.

بسته های هفت روزه تدارک دیده شده شامل دو نوع 1.5 و 2.5 گیگابایت است که به ترتیب 700 مگابایت و 1.1 گیگابایت حجم هدیه به آنها اضافه می گردد و نهایتا در قالب دو بسته 2.2 گیگابایتی و 3.6 گیگابایتی با همان قیمت های قبلی 109 و 130 هزار ریال به فروش می رسند.

بسته یک گیگابایتی یک روزه نیز با اضافه شدن 500 مگابایت حجم اینترنت هدیه، نهایتا با حجم 1.5 گیگابایت و همان قیمت قبلی 64 هزار ریال برای فروش روی درگاه مذکور قرار می گیرد.

گفتنی است، امکان فعالسازی همزمان این بسته با تمامی بسته های اینترنت و ترکیبی وجود دارد و مشترکان در بازه اجرای این طرح، می توانند به شرط اتمام حجمی یا زمانی بسته، هر تعداد بسته که تمایل دارند را خریداری نمایند.

مشترکان در هر زمان نیز می توانند با شماره گیری ستاره 100 ستاره 10 مربع نسبت به استعلام این بسته اقدام نمایند.

بسته اینترنت هدیه ایرانسل

ایرانسل نیز به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر، بسته اینترنت هدیه 43 گیگابایتی به صورت شانسی در نظر گرفته است.

براساس اطلاعیه روابط عمومی ایرانسل، تمام مشترکان اینترنت همراه ایرانسل، از 12 تا 22 بهمن، می توانند با مراجعه به بخش تکان شگفت انگیز در اپلیکیشن ایرانسل من، شانس خود را برای دریافت بستۀ اینترنت هدیۀ 43 گیگابایتی، امتحان نمایند. این بسته، روزانه به 100 نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می گیرد و هر مشترک، طی دهۀ فجر، یک بار امکان دریافت آن را دارد.

مهلت استفاده از این بستۀ هدیه، تا انتها همان روز است.

منبع: شبکه چی

به "هدایای بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول برای دهه فجر اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدایای بسته اینترنت ایرانسل و همراه اول برای دهه فجر اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید