نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علمی 27 اردیبهشت برگزار می شود

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز آموزش عالی کشور، شنبه 27 اردیبهشت ماه 1399 با حضور وزیرعلوم برگزار می شود.

نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علمی 27 اردیبهشت برگزار می شود

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ آموزش شبکه به نقل از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ نشست مجازی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری و مراکز آموزش عالی کشور، شنبه 27 اردیبهشت ماه 1399، همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی، با حضور منصور غلامی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

این نشست مجازی به میزبانی اداره کل روابط عمومی وزارت علوم و با موضوع بررسی فعالیت های اجرا شده در حوزه مقابله با بیمای کرونا از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور و همچنین معین دستور کار و تبیین برنامه های روابط عمومی در سال 1399 برگزار خواهد شد.

در این نشست ویدئو کنفرانسی، علاوه بر سخنرانی غلامی، گزارشی از فعالیت های اجرا شده و برنامه های پیش روی اداره کل روابط عمومی وزارت علوم و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور توسط علیرضا عبداللهی نژاد ارائه می شود و سپس نمایندگان منتخب روابط عمومی دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور نیز نقطه نظرات و دیدگاه های خود را بیان خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علمی 27 اردیبهشت برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علمی 27 اردیبهشت برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید