مهلت ثبت&zwnjنام آزمون رادیو آماتوری تمدید شد

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نسترن محسنی گفت: با توجه به استقبال علاقه مندان به دریافت گواهی نامه رادیو آماتوری، فعالیت در این حوزه و به منظور ایجاد بستر مشارکت هر چه بیشتر متقاضیان، مهلت ثبت نام آزمون رادیو آماتوری تمدید شد.

مهلت ثبت&zwnjنام آزمون رادیو آماتوری تمدید شد

وی اضافه نمود: تمدید مهلت ثبت نام این آزمون همچنین به متقاضیان این فرصت را می دهد که بر مهارت و تسلط خود در بخشهای تئوری و عملی آزمون به ویژه آزمون شنیداری مورس اضافه نموده و با آمادگی بیشتر در آزمون رادیو آماتوری شرکت نمایند.

محسنی با اشاره به اینکه در راستای تحقق اهداف دولت الکترونیک و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، ثبت نام و برگزاری آزمون به صورت الکترونیکی انجام می گردد، اعلام نمود: متقاضیان دریافت گواهینامه رادیو آماتوری در دو سطح مبتدی و عمومی می توانند با مراجعه به پورتال رگولاتوری به آدرس www.cra.ir در بخش خدمات الکترونیک، وارد سامانه ثبت نام در آزمون رادیو آماتوری مبتدی یا عمومی شده و پس از مطالعه موارد درج شده، اطلاعات مورد احتیاج را ثبت و تایید نهایی ثبت نام را دریافت نمایند.

معاون امور رادیویی رگولاتوری توضیح داد: تاریخ و جزئیات نحوه برگزاری این آزمون الکترونیکی، به وسیله پورتال سازمان و پیامک به متقاضیان اطلاع رسانی می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مهلت ثبت&zwnjنام آزمون رادیو آماتوری تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت&zwnjنام آزمون رادیو آماتوری تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید