طلا در بازار جهانی گران شد

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، طلا برای چهارمین دوره متوالی در معاملات امروز افزایش یافت و به بالاترین رقم سه هفته گذشته رسید.

طلا در بازار جهانی گران شد

به گزارش گروه مالی خبرگزاری وبلاگ آموزش شبکه از رویترز، با تشدید تنش های آمریکا و چین در خصوص جنگ تجاری، طلا برای چهارمین جلسه متوالی در معاملات امروز افزایش یافت و به بالاترین رقم سه هفته گذشته رسید.

هر اونس طلا در بازارهای دنیای پس از اینکه به بالاترین رقم از 23 آوریل رسید، با 11.34 دلار افزایش 1741.64 دلار فروخته شد. طلا طی این هفته تا به این لحظه نزدیک 2 درصد افزایش ارزش را ثبت نموده است.

آنالیز اقتصاد آمریکا همچنان تأثیر عمیق تر شیوع کرونا را نشان می دهد. این آمار نشان داد هفته گذشته 2.98 میلیون آمریکایی دیگر درخواست دریافت مزیت های بیکاری را پر نموده اند.

یک آنالیز رویترز نشان داد چشم انداز مالی کوتاه مدت آشفته آمریکا، تیره تر شده است. هرچند که پیش بینی شده بهبود مالی در نیمه دوم سال رخ می دهد، اما به آنچه سال جاری از دست داد، نزدیک نخواهد شد.

اکنون تمرکز بر روی آمار خرده فروشی است که به زودی منتشر می گردد و نشان دهنده مقررات در خانه ماندن در مصرف کنندگان در آمریکا در ماه آوریل است.

طلا از محرک های گسترده بانک های مرکزی سود می برد، زیرا این فلز گران بها تا حد زیادی به عنوان پشتوانه علیه تورم در نظر گرفته می گردد.

ذخایر طلای گلدتراست، عظیم ترین صندوق سرمایه گذاری طلا در دنیا در روز پنج شنبه 1.2 درصد افزایش یافت و به 1104.72 تن رسید که بالاترین میزان در بیش از 7 سال گذشته به شمار می رود.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "طلا در بازار جهانی گران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلا در بازار جهانی گران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید