سقوط ارزش بیت کوین به زیر 50 هزار دلار

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، ارزش بیت کوین به دنبال پیشنهاد بایدن برای دو برابر کردن مالیات بر افزایش سرمایه، 5.8 درصد کاهش یافت و به حدود 48596 دلار رسید.

سقوط ارزش بیت کوین به زیر 50 هزار دلار

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آموزش شبکه ، ارزش بیت کوین به دنبال اعلام پیشنهاد دو برابر کردن مالیات بر افزایش سرمایه برای ثروتمندان توسط بایدن، برای هفتمین بار طی 8 روز گذشته کاهش یافت.

ارزش بیت کوین 5.8 درصد کاهش یافته و به حدود 48596 دلار رسیده است. جی پی مورگان به دنبال کاهش قیمت بیت کوین از اوج 64870 دلار در چهاردهم آوریل هشدار داده بود که احتمال سقوط بیشتر ارزش این ارز مجازی وجود دارد.

نگرانی های مالیاتی شاید یکی از دلایل این کاهش باشد. سرمایه گذاران بیت کوین در آمریکا که از افزایش 70 درصدی ارزش این ارز مجازی در امسال میلادی سود برده اند، حالا اگر سرمایه ارز مجازی خود را پس از بیش از یک سال مالکیت بفروشند، با مالیات بر افزایش سرمایه خود روبرو هستند. بیت کوین بهترین عملکرد را در میان سرمایه های دیگر در سال های اخیر داشته است و هر کس در سال گذشته بیت کوین خریداری نموده حالا 575 درصد سود نموده است. این رقم برای سرمایه گذارانی که در آوریل 2019 خرید نموده اند، 800 درصد است.

به گفته تحلیل گران، یکی از مسائلی که باید نگران آن بود این است که عظیم ترین سودها آسیب پذیرترین آنها در برابر فروش هستند. مالیات بر افزایش سرمایه باعث می گردد، دارندگان این سودها مجبور باشند پول زیادی را به دولت بدهند.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "سقوط ارزش بیت کوین به زیر 50 هزار دلار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط ارزش بیت کوین به زیر 50 هزار دلار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید