خوش به حال پرسپولیس؟

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، خبرنگاران: پرسپولیس برگشته است! این تیم که سه هفته ای می شد از بردن عاجز نشان می داد بالاخره در جریان هفته ششم برابر صنعت نفت آبادان طعم پیروزی را چشید و با یک گل رقیب را از پیش رو برداشت.

خوش به حال پرسپولیس؟

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، فزونی پرسپولیس برابر صنعت نفت از آن جهت اهمیت داشت که این تیم هفته سوم برابر آلومینیوم باخته بود، هفته چهارم و پنجم هم به ترتیب برابر گل گهر و مس رفسنجان مساوی نموده بود. در حالی که به نظر می رسید ایده های هجومی یحیی گل محمدی که منجر به پیروزی پرسپولیس می گردد به بن بست رسیده، این مربی و تیمش در ملاقات هفته ششم برابر صنعت نفت، نمایش قابل قبولی داشتند و بالاخره به سه امتیاز دیگر رسیدند.

حالا شرایط به گونه ای است که پرسپولیس 11 امتیازی شده و با صدر جدول که در اختیار سپاهان است فقط 2 امتیاز فاصله دارد. این اختلاف امتیاز در شرایطی به دست آمده که پرسپولیسی ها بازی های خانگی را در پیش دارند و روی کاغذ بخت زیادی برای رسیدن به صدر جدول دارند. سرخ های تهرانی پس از فزونی برابر صنعت نفت در تهران، فردا، دوشنبه در استادیوم آزادی میزبان تیم نه چندان قدرتمند نفت مسجد سلیمان خواهند بود تا دومین هفته متوالی را هم در آزادی به مصاف رقیب برود. البته که این سرانجام کار نیست، چون به غیر از این ملاقات، پرسپولیس دست کم دو بازی دیگر هم در آزادی خواهد داشت؛ اولی در دربی برابر استقلال و بازی بعد برابر یکی دیگر از تیم های ضعیف این دوره لیگ برتر یعنی طرفدار!

تعیین است که اگر پرسپولیس بتواند از سد نفت مسجد سلیمان عبور کند و به وضعیتش در جدول رده بندی سروسامان بهتری دهد، با روحیه ای مضاعف به مصاف استقلال خواهد رفت. طبیعتا از آنجا که بازی های رودررو ملاک رده بندی تیم ها در جدول شده، پرسپولیس (مثل استقلال) به فکر فزونی در دربی خواهد بود. بازی پس از دربی هم به گونه ای است که استقلال باید با تیم متحول شده پیکان در زمین رقیب ملاقات کند و پرسپولیس در آزادی با طرفدار مصاف دهد. به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، با توجه به قرعه میزبانی پرسپولیس در این روزها، شرایط به گونه ای است که همه چیز بر وفق مراد شاگردان گل محمدی شده و حالا این تیم باید از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را برای رسیدن به صدر جدول کند.

منبع: فرارو

به "خوش به حال پرسپولیس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش به حال پرسپولیس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید