بازگشت ایده آل کامیابی نیا به پرسپولیس

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی مقابل صنعت نفت آبادان به پیروزی یک بر صفر رسید که یحیی گل محمدی تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب سرخپوشان مرکز گرفت.

بازگشت ایده آل کامیابی نیا به پرسپولیس

گل محمدی که در پنج بازی ابتدایی پرسپولیس از رضا اسدی به عنوان هافبک بازی ساز در کنار میلاد سرلک استفاده می کرد تصمیم گرفت شماره هشت تازه وارد این تیم را نیمکت نشین کند تا احسان پهلوان در میانه میدان برای انتقال توپ و بازی رو به جلو به کار گرفته گردد.

نیمکت نشینی اسدی باعث شد تا پرسپولیس از همان ابتدای بازی به جای ارائه بازی در عرض چمن استادیوم آزادی، با پاس های سرلک و پهلوان رو به جلو حرکت کند.

با این حال استراتژی یحیی با مصدومیت پهلوان در دقیقه 26 دچار لغزش شد تا او چاره ای جز استفاده از کمال کامیابی نیا پس از گذشت نزدیک به هفت ماه پیدا نکند.

هافبک باتجربه سرخپوشان مرکز که در تمام پنج دوره قهرمانی این تیم در سال های گذشته حضور داشت توانست بازگشتی مقتدرانه به جمع هم تیمی هایش در لیگ برتر داشته باشد.

کامیابی نیا با حضور در کمربند میانی تمام امور مربوط به هافبک دفاعی را عهده دار شد تا میلاد سرلک بتواند چند گام جلوتر بازی کند.

بازیکن خط میانی پرسپولیس جزو یکی از برترین هافبک های این ملاقات بود تا در نبرد فردی با حکیم نصاری بتواند مانع از بازی رو به جلوی او گردد.

بازگشت پیروز کامیابی نیا به ترکیب پرسپولیس گرچه به عنوان بازیکن جانشین بود اما زنگ خطر جدی برای ادامه نیمکت نشینی رضا اسدی محسوب می گردد.

شماره هشت بلند قامتی که قرار بود جانشین احمد نورالهی گردد اما با وجود داشتن فرصت در پنج هفته ابتدایی نتوانست انتظارات را برآورده کند تا نیمکت نشین گردد.

باید دید شوک کادر فنی پرسپولیس برای بازگرداندن اسدی به جمع مردان اصلی این تیم پاسخ خواهد داد یا خرید گران قیمت سرخ ها خیلی زود به مهره ای ثابت روی نیمت تبدیل خواهد شد.

تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه هفته جاری میزبان نفت مسجد سلیمان در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر است تا در این ملاقات موضع گل محمدی با توجه به مصدومیت احسان پهلوان در استفاده از هافبک دلخواه خود معین گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازگشت ایده آل کامیابی نیا به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت ایده آل کامیابی نیا به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید