رد رشوه 20 میلیون تومانی توسط پلیس خبرنگاران

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از رد رشوه 20 میلیون تومانی توسط تیم کلانتری مولوی اطلاع داد.

رد رشوه 20 میلیون تومانی توسط پلیس خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ آموزش شبکه، سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری فاتب در گفت وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از دستگیری دزد موبایل قاپ و رد رشوه 200 میلیون ریالی توسط تیم عملیات کلانتری 116 مولوی اطلاع داد.

سرهنگ جلیلیان در تشریح خبر فوق گفت: شامگاه 12 اسفند تیم عملیاتی کلانتری 116 مولوی حین گشت زنی در محدوده خیابان تختی یک موتورسوار با پلاک مخدوش را مشاهده می نمایند که به شهروندی که با تلفن همراه در حال صحبت بود نزدیک شده و ترک نشین از موتورسیکلت پیاده و به قصد سرقت گوشی به وی حمله ور می گردد که ناگهان دزد از حضور ماموران مطلع شده و به همراه همدست خود که سوار بر موتور منتظر وی بود، متواری می شوند.

وی اضافه نمود: پس از تعقیب و گریز طولانی و ورود به خیابان مختاری، راکب موتورسیکلت تعادل خود را از دست داده و به زمین می خورد وترک نشین آن اقدام به فرار نموده که در نهایت دستگیر می گردد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری فاتب توضیح داد: در بازرسی انجام شده از دزد یک قبضه چاقو که در کمر خود پنهان نموده بود کشف شد؛ همچنین آنالیز سوابق نشان داد که متهم سابقه دار بوده و چندین بار به اتهام قاپ زنی تلفن همراه دستگیر شده است.

سرهنگ جلیلیان گفت: پس از انتقال متهم به کلانتری، یکی از نزدیکان دزد با یک کیسه پلاستیک مشکی رنگ وارد اتاق تجسس شده و کیسه حاوی مبلغ دویست میلیون ریال وجه نقد را به متهم داد و متهم نیز پس از دریافت کیسه به ماموران حاضر، بیان داشت این 20 میلیون تومان مال شماست؛ کاری کنید که روی پرونده من شاکی نباشد؛ پرونده را طوری ببندید که من بروم دادسرا و آزاد شوم!

وی گفت: ماموران پلیس با پاکدستی و وظیفه شناسی مبلغ پیشنهاد شده را به عنوان رشوه صورتجلسه و ضمیمه پرونده دزد کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رد رشوه 20 میلیون تومانی توسط پلیس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد رشوه 20 میلیون تومانی توسط پلیس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید