تغییر نام و نشان تجاری ایران رنتر در سال جدید

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، در سال های اخیر به ندرت دیده ایم که استارتاپی نام برند خود را تغییر دهد و بیشتر تغییر لوگو و هویت بصری را شاهد بوده ایم. چراکه تغییر نامی که به گوش مخاطبان آشناست، اقدامی همراه با ریسک برای یک کسب وکار است اما ایران رنتر خبر داده که نام خود را تغییر خواهد داد.

تغییر نام و نشان تجاری ایران رنتر در سال جدید

حدوداً 5 سال از فعالیت ایران رنتر می گذرد. این مجموعه که یک استارتاپ فینتکی در زمینه لندتک (استفاده از فن آوری برای ارائه تسهیلات) است، حالا پس از تغییر مدل کسب و کار از تغییر نام و نشان تجاری خود در سال جدید خبر داده . ایران رنتر تصمیم به بازآفرینی برند گرفته و اعلام نموده که در تاریخ یکم ادیبهشت ماه از برند جدید رونمایی خواهد نمود.

ایران رنتر روی دور تند

این استارتاپ در اردیبهشت 1394 شروع به کار کرد و ابتدا در زمینه اجاره دادن وسایل فعالیت می کرد. با گذشت زمان به سوی اجاره با امکان مالکیت تغییر راستا داد، سپس به فروش اقساطی کالا رو آورده و در نهایت امکان خرید اقساطی از فروشگاه های آنلاین با ارائه خدمات اقتصادی و تسهیلاتی را فراهم کرد.

دلایل بازآفرینی برند ایران رنتر

به گفته امیر حق رنجبر؛ مدیرعامل ایران رنتر: قرار است نام و نشان ایران رنتر به کلی تغییر کند زیرا برند فعلی ما با راستای که در آن هستیم هم خوانی ندارد. وی افزود که این تغییر برند در راستای یاری به ساخت یک اکوسیستم لندتک در ایران و قدم نهادن در راستا ارائه محصولات نوآورانه در زمینه تسهیلات اقتصادی صورت میگیرد.

ایران رنتر با تغییر در مدل کسب و کار در راستای جدید نهاده شد و تمرکز خود را از اجاره کالا، بر امکان خرید اقساطی از فروشگاه های آنلاین گذاشت و چشم انداز این مجموعه نیز پدید آوردن تحولی در نظام اقتصادی و اعتباری است. با توجه به این تغییرات ضروری به نظر می رسید که این استارتاپ طی یک بازآفرینی، تغییری در نامش ایجاد کند تا بدرستی گویای حوزه فعالیتش باشد.

امیر حق رنجبر همچنین به اهداف جدید ایران رنتر اشاره نمود و گفت: این تغییرات برای این است که پیغام خود را شفاف تر و دقیق تر منتقل کنیم. برای این که بگوییم ما کیستیم و چه کار می کنیم. ما احتیاج به بازآفرینی داریم زیرا ظاهر فعلی ما تداعی کننده این مفهوم نیست.

نام جدید ایران رنتر چیست؟

نام ایران رنتر از واژه (Rent) به معنای اجاره کردن گرفته شده و حالا این نام کارایی لازم را ندارد چون این استارتاپ دیگر در زمینه اجاره کالا فعالیت نمی کند. این مجموعه نام جدیدی انتخاب نموده و مسابقه ای با موضوع حدس نام جدید ایران رنتر برگزار نموده است.

بروزرسانی تکنولوژی ایران رنتر

وب سایت جدید ایران رنتر نیز با حفظ امکانات گذشته به روز شده و با تغییرات در در ظاهر، رابط کاربری و عملکرد از تاریخ یکم اردیبهشت در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: مجله شنبه

به "تغییر نام و نشان تجاری ایران رنتر در سال جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر نام و نشان تجاری ایران رنتر در سال جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید