اولین خرید تابستانی اینتر قطعی شد

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، اولیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی چلسی فاصله ای با پوشیدن لباس اینتر ندارد.

اولین خرید تابستانی اینتر قطعی شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آموزش شبکه، به نظر می رسد جدایی بازیکنان باتجربه ای چون اولیویه ژیرو و ویلیان در فصل تابستان از چلسی قطعی باشد و این بازیکنان نیز قربانی پروژه جوانگرایی فرانک لمپارد در استمفوردبریج خواهند شد. توتو اسپورت امروز خبر از توافق اولیویه ژیرو با باشگاه اینتر داده و مدعی شد او در تابستان به این تیم ملحق خواهد شد.

مهاجم فرانسوی و 33 ساله چلسی که در سال 2018 راهی این تیم شد، رابطه خوبی با آنتونیو کونته دارد و اینتر نیز به شدت به دنبال خرید یک مهاجم فیزیکی و قدبلند برای فصل بعد است. البته اولیویه ژیرو در فصل جابجایی زمستانی نیز تا آستانه انتقال به اینتر پیش رفت، اما عدم موفقیت چلسی در خرید مهره جانشین در نهات باعث منتفی شدن این انتقال و موکول شدن آن به فصل تابستان شد.

ژیرو در این فصل تا به امروز در مجموع 684 دقیقه 13 بازی در همه رقابت ها برای چلسی به میدان رفته که در این مدت زمان سه گل به ثمر رسانده است. اخبار زیادی در خصوص احتمال جدایی لائوتارومارتینز، مهاجم گلزن و 22 ساله اینتر و انتقال او به بارسلونا شنیده شده و اگر این اتفاق رخ دهد، احتمالا اینتر به جز ژیرو یک مهاجم دیگر نیز جذب خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اولین خرید تابستانی اینتر قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین خرید تابستانی اینتر قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید