اصلاح دستورالعمل اجرائی هیات های تشخیص مطالبات سازمان تامین اجتماعی

به گزارش وبلاگ آموزش شبکه، اصلاحیه دستورالعمل اجرائی هیات های تشخیص مطالبات از سوی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به تمامی مدیران ستادی و استانی این سازمان ابلاغ شد.

اصلاح دستورالعمل اجرائی هیات های تشخیص مطالبات سازمان تامین اجتماعی

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آموزش شبکه به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، به منظور رضایتمندی جامعه تحت پوشش و در اجرای دادنامه شماره 1690 مورخ 1 /8 /97 هیات عمومی دیوان عدالت اداری، مبنی بر اینکه در مواردی که شعبه رسیدگی کننده به اعتراض نسبت به آراء هیات های تشخیص مطالبات سازمان تامین اجتماعی ضمن نقض رای هیات دستور رسیدگی مجدد صادر می کند، همان هیاتی که قبلا به موضوع رسیدگی نموده به طور مجدد موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد .

بر این اساس، بدینوسیله قسمت اول جزء (5) ذیل بخش یازدهم دستورالعمل اجرائی هیات های تشخیص مطالبات؛که آورده است پرونده هایی که آراء هیات تجدیدنظر تشخیص مطالبات آن توسط دیوان عدالت اداری نقض و دستور رسیدگی صادر شده به هیات تجدیدنظر تشخیص مطالبات ستاد مرکز ارسال شود، حذف می شود.

همچنین، تبصره ذیل به جزء (5) ذیل بخش یازدهم دستورالعمل اجرائی هیات های تشخیص مطالبات اضافه می شود:

پرونده هایی که آراء هیات تجدیدنظر تشخیص مطالبات آن توسط دیوان عدالت اداری نقض و دستور رسیدگی مجدد صادر شده، در اجرای رای دیوان عدالت اداری به همان هیات تجدیدنظر تشخیص مطالبات اعاده می شود تا مجددا مورد رسیدگی قرار دهد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "اصلاح دستورالعمل اجرائی هیات های تشخیص مطالبات سازمان تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح دستورالعمل اجرائی هیات های تشخیص مطالبات سازمان تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید